Professionals in jeugdzorg, jeugd-GGZ en JGZ krijgen met grote regelmaat te maken met kinderen die de diagnose ADHD of ADD gekregen hebben. Deze kinderen hebben zelf veel last van hun aandoening en ook voor ouders is het vaak lastig om een kind met deze aandoening op een aangename manier op te voeden. Door schoolse en sociale problemen krijgen zij vaak afkeurende reacties van hun omgeving. Daardoor krijgen zij niet zelden ook andere problemen, zoals depressies, angsten of bijkomende gedragsproblemen.
Omdat deze cursus op een super simpele manier online aangeboden wordt, is hij geschikt voor iedereen die graag wil blijven bijleren over ADD en ADHD en de begeleiding van kinderen en gezinnen die daarmee te maken krijgen, maar weinig tijd of budget ter beschikking heeft voor reguliere scholing. Nu kun je dus studeren waar en wanneer je maar wilt. Zelfs in de bus of de trein naar het werk. Je kunt deze cursus namelijk behalve op je PC of laptop, óók volgen op je smartphone, iPhone, tablet of iPad.
Aanbevolen literatuur:
Een Wervelkind
Auteur Giel Vaessen
Uitgever: Maklu
Van al ons aanbod op de hoogte blijven? Schrijf je dan in voor onze gratis nieuwsbrief!
De hoofddocent van deze training werkte decennia lang als groepswerker, behandelcoördinator en gezinstherapeut in de kinder- en jeugdpsychiatrie en als zorgcoördinator in het speciaal onderwijs. Momenteel is hij werkzaam als zorgcoördinator en gezinstherapeut in de ambulante GGZ.
Deze eLearning cursus is gericht op jeugdzorgwerkers, maatschappelijkwerkers, verpleegkundigen, vaktherapeuten en andere HBO- of academisch opgeleide professionals die te maken krijgen met kinderen met ADD of ADHD en hun opvoeders.
Na het volgen van deze cursus kun je als jeugdprofessional beter omgaan met kinderen met AD(H)D en hun ouders en bovendien ben je in staat nuttige, praktisch toepasbare opvoedingshandvatten te gebruiken en / of aan te leren aan ouders. Daarnaast draagt deze cursus eraan bij dat kinderen met ADD of ADHD meer gaan ervaren dat ze erbij horen en welkom zijn. Dat zijn de hoofddoelen. Maar aan die hoofddoelen gaan een aantal subdoelen vooraf.
Na het doorlopen van deze cursus:
De studiebelasting van deze cursus bedraagt circa 5 klokuren.
Deze cursus wordt afgesloten met een schriftelijke eindreflectie die als toets dienst doet. Cursisten doorlopen daarnaast een aantal zelftests. Deze worden echter niet beoordeeld.
SKJ
6 punten in de categorie formeel leren - e-Learning
Registerplein
In behandeling voor herbeoordeling. Verwacht: 5 punten
Kortingsmogelijkheden
Tot 5 deelnemers geldt het tarief van € 69,- p/p
Bij gelijktijdig aanmelden van meer dan 5 deelnemers gelden onderstaande tarieven:
6 – 10 deelnemers 15% korting
11 – 20 deelnemers 25% korting
21 – 50 deelnemers 35% korting
51 – 100 deelnemers 45% korting
> 100 deelnemers 55% korting
Deelnemers die tegelijk aangemeld zijn, hoeven niet tegelijk de cursus te doorlopen om voor de korting in aanmerking te komen.
Wil je gebruik maken van deze kortingsmogelijkheden? Neem dan snel contact met ons op
Aanmelden kan via het online inschrijfformulier.
Zie bovenaan deze pagina de knop "Inschrijven".
Na ontvangst van de betaling krijg je een unieke inlogcode en heb je gedurende een maand toegang tot de cursus.
Geef ons wel even eerst een seintje als de betaling gedaan is.